Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Керівництво

Володимир Миколайович Лавренчук
Голова Правління

Народився у 1957 році в Києві.
Закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства за спеціальністю «економіст». Із 1982 року працює в банківській сфері. Посідав керівні посади в Ощадному банку України, АТ «Укрінбанк» та Райффайзенбанк Україна. Із жовтня 2005 року — голова правління Райффайзен Банку Аваль.

Володимир Лавренчук є віце-президентом Європейської Бізнес Асоціації, а також членом Довірчої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Його неодноразово визнавали кращим керівником у фінансовому секторі. Зокрема, в 2011 році Володимир Лавренчук увійшов у п’ятірку найавторитетніших топ-менеджерів усіх галузей української економіки (журнал «Компаньйон»). Експертні групи, які брали участь у складанні бізнес-рейтингів, називали у різні роки керівника Райффайзен Банку Аваль кращим топ-менеджером у банківській системі України (журнал «ТОП-100. Рейтинг лідерів бізнесу України», а також рейтинги «ГVардія керівників»); найавторитетнішим менеджером серед керівників українських банків (журнал «Компаньйон»); кращим топ-менеджером із впровадження репутаційного маркетингу (журнал «Банкиръ»); найкращим топ-менеджером банку з іноземним капіталом (діловий тижневик «Контракти»).

У 2014 році Володимир Лавренчук посів перше місце в рейтингу найбільш відкритих для спілкування із журналістами та клієнтами українських банкірів, складеному «Інвестгазетою». Він став «Банкіром року — 2014» згідно фінансового рейтингу газети «Бізнес».

У 2015 році журнал «Компаньйон» визнав Володимира Лавренчука найавторитетнішим банкіром України. До того ж він очолив рейтинг кращих банкірів України у рейтингу Ukrainian Banker Awards бізнес-порталу «Дело.ua».

У 2016 році Володимир Лавренчук став лауреатом премії «Люди нового часу» журналу «Новое время» та в черговий раз посів І місце в номінації «Банкір року» у межах рейтингу «Фінансовий оскар» газети «Бізнес». Його було названо серед переможців у номінації «Кращий топ-менеджер банку» у рейтингу «50 провідних банків України 2016», проведеного компанією «Фінансовий клуб».

Герхард Бьош
Перший заступник голови правління

Народився у 1957 році.

Магістр соціально-економічних наук (Віденський Університет, Австрія) Досвід роботи в банківській системі 24 років, стаж роботи на керівних посадах у банківській системі — 17 років.

Має багатий досвід роботи з корпоративними клієнтами та страховими компаніями, займався реструктуризацією комерційного банкінгу та розробками, які орієнтовані на прибуток бізнес-стратегій.

1986-1993 рр. займався економічними дослідженнями у сфері процентних ставок та валютних прогнозів.

1993-2004 рр. — працював у банках начальником управління казначейства та інвестиційного банкінгу, начальником казначейства та ринків капіталів, начальником управління комерційного банкінгу, начальником відділу торгів управління казначейства;

2004-2006 рр. обіймав посаду голови департаменту світового казначейства та ринків у «Райффайзен Центральбанк».

Із березня 2006 р. призначений на посаду заступника голови правління, а з листопада 2010 року — першим заступником голови правління Райффайзен Банку Аваль.

Одружений.

Роберт Коссманн
Заступник голови правління

Народився у 1964 році у США.

Закінчив Університет Північного Техасу за спеціальністю «Фінанси та банківська діяльність». 

У Райффайзен Банку Аваль працює із жовтня 2005 року на посаді директора департаменту малого та середнього бізнесу, з вересня 2007 року — заступника голови правління. Опікується питаннями розвитку роздрібного бізнесу, а також обслуговування малого та середнього бізнесу.

До цього два роки працював у головному офісі групи Райффайзен Інтернаціональ у Відні (Австрія) на посаді керуючого з питань регулювання ризиків фінансування малого та середнього бізнесу, відповідаючи за всю мережу банків Групи. Ще раніше працював у Райффайзен Банк Польска (Польща), опікуючись питаннями кредитування МСБ.

Має багаторічний досвід роботи у банківській сфері різних країн, серед яких — Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Молдова, Естонія, Литва, Латвія.

Наталія Олександрівна Гуріна
Заступник голови правління

Народилася в 1975 році у м.Києві.

Закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «Менеджмент у невиробничій сфері» та Європейський університет за спеціальністю «Фінанси та кредит».

Має близько 20 років досвіду роботи в банківській системі. Розпочала кар’єру в березні 1994 року з посади спеціаліста в АППБ «Аваль». Із того часу працювала у банку на різних посадах – економіста, начальника відділу біржових операцій, заступника начальника управління адміністрування позик, начальника управління адміністрування кредитів, а також начальника управління моніторингу, контролю та адміністрування кредитних операцій.

У липні 2007 року Н.Гуріну було призначено заступником головного ризик-менеджера – директором департаменту корпоративних ризиків банку.

Із січня 2012 року обіймає посаду заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль, відповідальна за вертикаль ризик-менеджменту.

Одружена, виховує трьох дітей.

Оксана Вікторівна Шевченко
Заступник голови правління

Народилася в 1970 році у м. Запоріжжі. Має вищі технічну та економічну освіти.

Працює у банківському секторі з 1994 року, у Групі Райффайзен — з 2001 року. Є досвідченим спеціалістом у сфері управління, організації та підвищення якості банківських процесів.

За час роботи у Райффайзен Банку Аваль відповідала за різні напрямки діяльності банку: з 2006 року очолювала Запорізьку обласну дирекцію Райффайзен Банку Аваль, з 2008 р. була директором департаменту організаційного та процесного управління, з 2014р. обіймала посаду операційного директора та відповідала за діяльність бек-офісу банку, включаючи централізований підрозділ у місті Херсон.

Із 1 вересня 2016 року призначена на посаду заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль, відповідальна за вертикаль операційної підтримки банку.