Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Простими словами про важливі речі

Підписуйтесь на новини в форматі “блогу” від Raiffeisen Bank Aval і будь в курсі найактуальніших новин фінансового ринку
Клуб "Мій бізнес"

Інтернет-журнал для бізнесу

Що принесе бізнесу 2019 рік
Що принесе бізнесу 2019 рік

2018 рік експерти назвали роком поміркованого зростання в економіці. Відносна стабільність курсу долара та прогнозований ріст ВВП на 3% дав змогу й українському бізнесу зберегти певний баланс та розвиватися. Проте проблеми, які турбували підприємців у попередні роки, все ще актуальні.

21 Травня 2019
Як одягнути дітей з ШИКОм
Як одягнути дітей з ШИКОм

Торговий Дім SHIKO за понад 20 років роботи на ринку України трансформувався з імпортера дитячого одягу та взуття в мультибрендову торгово-виробничу компанію, що є дистриб’ютором одягу відомих торгових марок, розвиває власний бренд дитячого одягу та шиє на замовлення для таких відомих вітчизняних дизайнерів, як Андре Тан та Arber. Про те, як вибудовувався бізнес, розповідає засновник Торгового Дому SHIKO Олексій Баришніков.

21 Травня 2019
Майбутнє вже сьогодні: яких інновацій варто очікувати АПК у 2019 році?
Майбутнє вже сьогодні: яких інновацій варто очікувати АПК у 2019 році?

Сільське господарство в недалекому майбутньому буде зовсім не таким, як ми його уявляли. Безліч інноваційних рішень незабаром вийдуть в масовий ринок.

11 Травня 2019
РРО у єдинника: за гранню мільйона...
РРО у єдинника: за гранню мільйона...

Всі підприємці платники єдиного податку знають, що якщо обсяг доходу в календарному році перевищує 1 млн грн, втрачається пільга в роботі без реєстратора розрахункових операцій (РРО). Згідно п. 296.10 ст. 296 ПКУ застосовувати РРО необхідно починаючи з 1-го числа найближчого кварталу, наступного за виникненням такого перевищення. Причому пільга в роботі без РРО втрачається практично назавжди.

13 Серпня 2018
Сузір’я бетону і плитки.
Сузір’я бетону і плитки.

Вінницьку компанію «Торговий дім «Оріон» знають чи не в кожній будівельній компанії міста, а відповідно, використовують залізобетон та інші матеріали, що застосовуються в будівництві, які вона продає. Ще один привід пишатися - тротуарна плитка від ТМ «Авеню», якою оздоблено відому набережну «Рошен» та інші популярні локації міста. Ми поговорили з керівником компанії Богданом Соколянським про нюанси «бетонного» бізнесу. Було цікаво.

27 Липня 2018