Інтернет-журнал для бізнесу #3 | Raiffeisen Bank Aval Інтернет-журнал для бізнесу #4 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Інтернет-журнал для бізнесу #13 | Raiffeisen Bank Aval Інтернет-журнал для бізнесу #14 | Raiffeisen Bank Aval Інтернет-журнал для бізнесу #15 | Raiffeisen Bank Aval Інтернет-журнал для бізнесу #16 | Raiffeisen Bank Aval Інтернет-журнал для бізнесу #17 | Raiffeisen Bank Aval Інтернет-журнал для бізнесу #18 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Простими словами про важливі речі зі світу бізнесу

Інтернет-журнал для бізнесу

Ідея для бізнесу: телемедицина, або «лікар у смартфоні»

Діджиталізація торкнулася й медицини. Про особливості сервісу телемедицини, нам розказав директор компанії Doctor Online - Микола Кисель. 

22 Вересня 2020
Linkedin: про переваги мережі для бізнесу

Все більше представників бізнесу шукають можливості для притоку клієнтів, залучення нових партнерів, ринків збуту тощо. Linkedin у цьому може стати потужним інструментом.

18 Вересня 2020
Реклама, яка точно працює

У матеріалі «Геолокаційні технології в маркетингу», опублікованому в липні, засновник digital агентства UAMASTER Євген Шевченко розповів нашим читачам, що таке локаційний маркетинг і як знаходити клієнтів в інтернеті з урахуванням місця розташування компанії. Про те, як почати залучати клієнтів на конкретні локації за допомогою сайту і через Карти, читайте в продовженні циклу публікацій.

16 Вересня 2020
Трансформація бізнесу: онлайн-івенти

Компаніям, які спеціалізуються на проведенні івентів, довелося складно під час жорсткого карантину. Багато з них скасували або перенесли заходи, але деякі зорієнтувалися і пішли в онлайн. Цей досвід стане їм у пригоді восени, коли очікується нова хвиля соціального дистанціювання. Порадами, як зробити діджитал-івент успішним, з колегами поділилися учасники ринку.

14 Вересня 2020
Товарний облік та первинні документи у підприємців

З 1 серпня 2020 року перелік ФОП, які зобов’язані вести товарний облік та зберігати первинні документи щодо походження товару, змінився. Їх стало більше. 

10 Вересня 2020