Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Простими словами про важливі речі

Підписуйтесь на новини в форматі “блогу” від Raiffeisen Bank Aval і будь в курсі найактуальніших новин фінансового ринку
Клуб "Мій бізнес"

Інтернет-журнал для бізнесу

Тонкощі івент-маркетингу
Тонкощі івент-маркетингу

Є бізнес-завдання, які краще вирішувати за допомогою івент-маркетингу. Про те, як підготувати та провести успішний захід, розповідає керівник департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка», екс-голова PR-комітету Європейської Бізнес Асоціації Тетяна Калашнюк.

23 Липня 2019
Як зустрічати податківців, які прийшли на перевірку
Як зустрічати податківців, які прийшли на перевірку

Відповідно до норм ПКУ контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Тільки про планову перевірку підприємця зобов'язані проінформувати за 10 календарних днів до її початку.

22 Липня 2019
Сімейний стартап: гастро-проект «Харёк»
Сімейний стартап: гастро-проект «Харёк»

Подружжя харків’ян планує перетворити свій новий заклад «Харёк» на унікальну гастрономічну фішку міста. Запорука успіху цікавого стартапу в успішному поєднанні дитячої мрії підприємниці «нагодувати всіх смачно» із досвідом роботи маркетологом, чоловіковій підтримці та ретельному фінансовому плануванні.

19 Липня 2019
Вакансії для роботів
Вакансії для роботів

Співробітник, який завжди уважний, який нічого не забуває, не грубить, знає постійних клієнтів в обличчя і пам'ятає їхні переваги, завжди зайнятий тільки роботою... Відповідати цьому ідеальному портрету співробітника сфери послуг можуть роботи.

18 Липня 2019
Електрокаром по бездоріжжю
Електрокаром по бездоріжжю

До 2040 року, за даними Bloomberg New Energy Finance, електромобілі настільки міцно закріпляться на ринку, що складуть не менше 54% від кількості всіх авто, які будуть продаватися у світі.

17 Липня 2019