Ukr
Інтернет-банкінг Онлайн платежі

Простими словами про важливі речі

Підписуйтесь на новини в форматі “блогу” від Raiffeisen Bank Aval і будь в курсі найактуальніших новин фінансового ринку
Клуб "Мій бізнес"

Інтернет-журнал для бізнесу

РРО у єдинника: за гранню мільйона...
РРО у єдинника: за гранню мільйона...

Всі підприємці платники єдиного податку знають, що якщо обсяг доходу в календарному році перевищує 1 млн грн, втрачається пільга в роботі без реєстратора розрахункових операцій (РРО). Згідно п. 296.10 ст. 296 ПКУ застосовувати РРО необхідно починаючи з 1-го числа найближчого кварталу, наступного за виникненням такого перевищення. Причому пільга в роботі без РРО втрачається практично назавжди.

13 Серпня 2018
Сузір’я бетону і плитки.
Сузір’я бетону і плитки.

Вінницьку компанію «Торговий дім «Оріон» знають чи не в кожній будівельній компанії міста, а відповідно, використовують залізобетон та інші матеріали, що застосовуються в будівництві, які вона продає. Ще один привід пишатися - тротуарна плитка від ТМ «Авеню», якою оздоблено відому набережну «Рошен» та інші популярні локації міста. Ми поговорили з керівником компанії Богданом Соколянським про нюанси «бетонного» бізнесу. Було цікаво.

27 Липня 2018
Бізнес навігація від Райффайзен Банку Аваль.
Бізнес навігація від Райффайзен Банку Аваль.

Група Райффайзен Банк Інтернаціональ - не тільки в Україні, а й по всій своїй мережі в Центральній та Східній Європі - запускає проект глобальної трансформації підходів до роботи з сегментом, який традиційно називається малим і середнім бізнесом. Клієнти Raiffeisen Business Banking отримають нові продукти, оцінять оновлення онлайн-додатків і отримають доступ до унікального для ринку країни сервісу «Бізнес навігація».

19 Липня 2018
Органіка, на яку чекають в Європі.
Органіка, на яку чекають в Європі.

BIOFARM ORGANIC з Вінниці ще зовсім «молодий» бізнес – він був заснований у грудні 2015 року. Це агрокомпанія нового покоління, що на засадах органічного землеробства вирощує і продає, переважно на експорт, нішеві та популярні органічні культури та ягоди. Співзасновник Світлана Віязловська розповіла читачам про досвід, можливості ринку і переваги органічного бізнесу.

12 Липня 2018
Туристичний бізнес - у тренді.
Туристичний бізнес - у тренді.

За прогнозами експертів, протягом наступних п'яти років рівень щорічного приросту в туристичній галузі складе не менше 10% на рік. В Україні у сфері туризму працюють близько 4000 компаній і ФОП, і цей досить насичений ринок буде зростати й надалі. Як бути успішним на висококонкурентному ринку, розповідають експерти туристичної галузі.

09 Липня 2018