Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі
Спеціальні пропозиції

Raiffeisen Bank Aval пропонує клієнтам Бізнес Банкінгу нові можливості економії коштів, зважаючи на їх особливі бізнес-потреби.

Учасники клубу “Мій бізнес” можуть скористатися вигідними пропозиціями та отримати широкий спектр знижок та бонусів, що значно економить час та кошти на банківське обслуговування.

Клуб "Мій бізнес"

Вигравайте гарантований подарунковий сертифікат на 200 грн за відкриття та розрахунки Кредитною карткою для підприємців

Вигравайте гарантований подарунковий сертифікат на 200 гривень за відкриття та розрахунки Кредитною карткою для підприємців

Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців"

В період з 20.01.2020р. по 24.01.2020р. Райффайзен Банк Аваль пропонує клієнтам в рамках Акції отримати Кредитну картку для підприємців з процентною ставкою всього 0,01% річних на перші 2 місяці.

Партнерська програма з дилером Техноторг

Отримайте кредит на придбання техніки та обладнання без оформлення застави та без власного внеску під знижену відсоткову ставку - 20,5%

"Спробуйте з нами"

Пропонуємо новим клієнтам Банку безкоштовне відкриття рахунку та його обслуговування протягом 3 місяців за умови підключення до пакетів послуг "Бізнес Комфорт" та "Бізнес Класик"

“-50% на поїздки з Uber”

Держателям преміальних карток Visa Platinum Business від Райффайзен Банку Аваль пропонуємо отримати знижку 50% на поїздки з/до міжнародних аеропортів Києва із Uber впродовж року.