Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців до дня Банкіра"

Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців до дня Банкіра"

В період з 20.05.2019р. по 24.05.2019р. Райффайзен Банк Аваль пропонує клієнтам в рамках Акції «Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців до дня Банкіра»  відкрити Кредитну картку для підприємців на спеціальних умовах, зокрема:

  • отримати Кредитну картку для підприємців з процентною ставкою всього 0,01% річних* на перші 3 місяці з дати укладення кредитного договору.                      

Акція діє для – фізичних осіб-підприємців, які протягом Строку проведення Акції, подали до Банку Заяву на оформлення Кредитної картки для підприємців, уклали з Банком кредитний договір та отримали Кредитну картку для підприємців, а також отримали відповідне смс-повідомлення Банку стосовно участі в Акції на зазначений клієнтом номер телефону.

Для отримання більш детальної інформації зверніться до відділення Банку або до інформаційного центру для клієнтів малого та середнього бізнесу за телефоном: 0 800 50 50 45 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні безкоштовні).

Правила акції 

Ліцензія НБУ № 10 від 18.06.2018 р.
* Акційна процентна ставка за користування кредитом діє до дати, зазначеної у смс-повідомленні Банку стосовно участі в Акції. Після закінчення строку дії Акційної процентної ставки за користування кредитом, процентна ставка за кредитом застосовується в розмірі, передбаченому Кредитним договором, без укладення додаткової угоди до Кредитного договору.
Пропозиція діє до 24.05.19р. на всій території України, крім АР Крим та Донецької та Луганської областей. Детальні умови отримання (у тому числі розмір та тип процентної ставки), а також умови погашення кредиту визначаються кредитним договором. Вимоги до клієнта для оформлення кредитного договору визначаються внутрішніми документами Банку. З умовами (текстом) кредитного договору та з вимогами до клієнта, можна ознайомитись у відділеннях Банку.

Залиште заявку та отримайте особливі привілеї
Залиште заявку та отримайте особливі привілеї

Залишити заявку

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!