Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Овердрафт

З огляду на потреби своїх клієнтів, яким необхідно фінансування тимчасових розривів ліквідності або працюють в сфері з яскраво вираженою сезонністю бізнесу, Райффайзен Банк Аваль розробив зручний банківський продукт – Овердрафт.

Основні переваги

можливість отримати фінансування, в тому числі без застави
ліквідація часових розривів між надходженням коштів на поточний рахунок клієнта та здійсненням витрат на фінансування господарської діяльності
оперативне здійснення платежів
простота отримання кредитних коштів — оплата платіжних доручень здійснюється без подання додаткових документів (заяв, листів) до банку

Умови кредиту

Максимальна сума овердрафтуДо 4,5 млн. грн.
Строк кредитуваннядо 36 місяців
Відсокова ставка22%
Одноразова комісія1%
Безперервне дебетове сальдо
90 календарних днів
Зверніть увагу
На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).
Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.