Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Історії успіху

Дізнайтеся про кар’єрний шлях наших фахівців

Чому я обрав Райффайзен

Все просто! Тут дійсно цінується твоя думка, а всі твої дії мають прямі наслідки та результат. Відповідно ти «власноруч» можеш будувати майбутнє Банку.

Першу роботу можна порівняти із першим коханням, яке практично неможливо забути, а хорошу роботу – із справжнім коханням. Вона навіки залишається у твоєму серці, надихає і спонукає до підкорення нових висот.

Команда, яка змінила все

Наш банк постійно розвивається, не боїться експериментувати із новими форматами. Банк вирішив змінюватися, а ми стали на чолі цих змін.

Робота на посаді Digital Ambassador стала для мене справжнім викликом, який допоміг розкрити мій потенціал та якості. Це заклало підґрунтя мого подальшого кар’єрного розвитку..

Тут дійсно цінується твоя думка. Приємно усвідомлювати, що ти можеш зробити свій внесок у майбутнє міжнародної компанії і своєї країни.

Моя порада новачкам

Позбавляйтеся стереотипів, змінюйте підходи і починайте із себе! Сучасні банки - це вже не ті банки, що були 10 років тому, а якщо ті – змінюйте! Розфарбовуйте сіру буденність своєю молодістю та професіоналізмом.

Досягнути можна всього, головне – мати бажання і діяти, а результати не змусять на себе чекати!