Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Депозити

Ефективний інструмент використання тимчасово вільних коштів для отримання стабільного прибутку

Головна

Види депозитів

Піклуючись про своїх клієнтів, Raiffeisen Bank Aval пропонує депозити відповідно до потреб кожного з них

Поточний

Можливість вільного керування депозитним рахунком за допомогою системи "Клієнт-Банк

Особливість вкладу

Відсутність обмежень по сумі

Ярусна процентна ставка

Хочете обрати вклад, який найбільше вам підходить? 

Тоді порівняйте їх, побачте усі плюси та мінуси та оберіть, що хочете.

Переглянути всі депозити

Як відкрити депозит?

Звернутись до представника Банку
Звернутись до представника Банку

Оформити заявку на сайті або звернутися до представника Банку

Укласти угоду
Укласти угоду

Визначити оптимальний депозит, надати перелік необхідних документів, укласти угоду та перерахувати кошти на депозитний рахунок

Отримувати відсотки
Отримувати відсотки

На дату закінчення строку вкладу кошти автоматично повертаються на поточний рахунок. Нараховані відсотки за депозитами виплачуються в кінці строку або щомісячно. У банку передбачені вклади, за якими можливе дострокове повернення

Звернутись до представника Банку
Звернутись до представника Банку

Оформити заявку на сайті або звернутися до представника Банку

Укласти угоду
Укласти угоду

Визначити оптимальний депозит, укласти угоду та перерахувати кошти на депозитний рахунок

Отримувати відсотки
Отримувати відсотки

Банк нараховує та виплачує відсотки згідно з умовами обраного Вами депозиту

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться, будь ласка, з представником Банку
Зв`язатися
Корисна інформація
інформація, яка може бути корисною для вас
Інформація про послугу

Послуга відкриття та обслуговування вкладних рахунків клієнтів - суб’єктів господарювання надається на умовах Генерального депозитного договору та договору про  вклад, який укладається в рамках Генерального депозитного договору та є його невід’ємною частиною. Генеральний депозитний договір укладається на необмежений строк.  Розміщення клієнтом в Банку вкладу може здійснюватися на визначений договором про вклад строк (строкові вклади) або на умовах видачі вкладу на першу вимогу клієнта (вклади на вимогу).

Протягом строку дії Генерального депозитного договору клієнт має право ініціювати його розірвання за умови повернення Банком клієнту всіх вкладів, розміщених відповідно до договорів про вклад, сплати процентів та закриття вкладних рахунків.  Розірвання Генерального депозитного договору здійснюється шляхом укладання між Банком та клієнтом додаткової угоди про його розірвання.

 Повне або часткове повернення вкладу на вимогу клієнта до настання дати закінчення вкладу здійснюється, якщо таку можливість передбачено договором про вклад, за умови направлення клієнтом до Банку відповідного письмового повідомлення у визначений договором про вклад строк.  Повне повернення вкладу можливе за умови укладення між Банком та клієнтом додаткової угоди до договору про вклад.  По строковим вкладам клієнт має право вимагати повернення вкладу до настання дати закінчення вкладу тільки у випадку, якщо майнові права на грошові кошти на вкладному рахунку не передані в забезпечення виконання будь-яких зобов’язань клієнта перед Банком.

Зміни та доповнення до Генерального депозитного договору та договорів про вклад можуть бути внесені за згодою Банка та клієнта з обов’язковим укладенням додаткової угоди, крім випадків, передбачених Генеральним депозитним договором, договорами про вклад та/або законодавством України.

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк Аваль», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 044 490 88 88; 0 (800) 505-045; адреса електронної пошти info@aval.ua; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240).

Важливо! Фонд гарантування вкладів відшкодовує кошти за вкладами фізичних осіб - підприємців

Шановні клієнти,

повідомляємо Вам, що починаючи з 1 січня 2017 року, Фонд гарантування вкладів відшкодовує кошти за вкладами фізичних осіб - підприємців, незалежно від дня відкриття рахунку.


Учасник Фонду гарантування вкладів

Звертаємо Вашу увагу!

Шановні клієнти,

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року, починаючи з 01.01.2017 р. для доходів фізичних осіб-підприємців у вигляді нарахованих процентів на депозитний (поточний, картковий) рахунок застосовується ставка ПДФО - 18% та утримується військовий збір у розмірі 1,5%. 

У зв'язку з цим, на Ваші рахунки зараховуються проценти за мінусом 19,5% податку. 

Наголошуємо, що основна сума банківського вкладу (сума, розміщена Вами відповідно до договору банківського вкладу) не оподатковується.


У випадку питань звертайтеся до інформаційного центру для клієнтів малого та середнього бізнесу за номером телефону  0 (800) 505-045

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!