Українські мінеральні добрива #2 | Raiffeisen Bank Aval Українські мінеральні добрива #3 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Українські мінеральні добрива #12 | Raiffeisen Bank Aval Українські мінеральні добрива #13 | Raiffeisen Bank Aval Українські мінеральні добрива #14 | Raiffeisen Bank Aval Українські мінеральні добрива #15 | Raiffeisen Bank Aval Українські мінеральні добрива #16 | Raiffeisen Bank Aval Українські мінеральні добрива #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

Українські мінеральні добрива

УМД український виробник мінеральних добрив. Компанія заснована в 2017р, продукція – гранульований сульфат амонію. Універсальне добриво підходить для всіх культур: озимих і ярих зернових, технічних рослин та коренеплодів. Його можна застосовувати на зелених угіддях, а також в овочівництві й садівництві. Амонійна форма азоту знижує його непродуктивні втрати після внесення до ґрунту, збільшуючи ефективність азоту на 25%. Проти нітратної форми (селітра) амонійна не випаровується як газоподібні сполуки й майже цілком засвоюється кореневою системою (90—95% засвоєння). Не призводить до занітрачування ґрунтових вод і ґрунту на відміну від інших типів азотних добрив.

Замовити

Спеціальні умови фінансування

Спеціальні умови фінансування

Відсоткова ставка
з 1 по 6 місяць -   0,01%
з 7 по 12 місяць - 11,5%
Мінімальний ліміт кредиту
50 000 грн.
Разова комісія за надання кредиту
0%

Умови

Термін кредитування
12 місяців
Валюта
гривня
Мінімальний ліміт кредиту
50 000 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank Aval за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)

На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк Аваль":

Асламов Євген Олександрович
(044) 498 79 57
Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!