УКРАГРОКОМ #2 | Raiffeisen Bank Aval УКРАГРОКОМ #3 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
УКРАГРОКОМ #12 | Raiffeisen Bank Aval УКРАГРОКОМ #13 | Raiffeisen Bank Aval УКРАГРОКОМ #14 | Raiffeisen Bank Aval УКРАГРОКОМ #15 | Raiffeisen Bank Aval УКРАГРОКОМ #16 | Raiffeisen Bank Aval УКРАГРОКОМ #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

УКРАГРОКОМ

Компанія «Украгроком» створена в 1999 році і на сьогоднішній день має понад 200 висококваліфікованих співробітників, 11 представництв в різних містах нашої країни і 20 регіональних складів. «Украгроком» є одним з лідерів з постачання ЗЗР, насіння та мінеральних добрив.

Основні напрямки діяльності:

реалізація ЗЗР та насіння (в т.ч. власної ТМ «Грінфорт»), реалізація мінеральних добрив, професійний агрономічний консалтінг.

Замовити

Спеціальні умови фінансування

Спеціальні умови фінансування

Термін кредитування12 місяців
Відсоткова ставка
з 1 по 6 місяць -   3.2%
з 7 по 12 місяць - 11,5%
Мінімальний ліміт кредиту
50 000грн.
Разова комісія за надання кредиту0%

Умови

Термін кредитування12 місяців
Валютагривня
Мінімальний ліміт кредиту50 000 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank Aval за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)

На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк Аваль":

Асламов Євген Олександрович
(044) 498 79 57
Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!