Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі
Ukr
18 Травня 2020

Готуйтеся до літа із преміальними картками Visa від Райффайзен Банку Аваль

Власники преміальних карток від Райффайзен Банку Аваль – Visa Platinum, Visa Signature або Visa Infinite – мають можливість скористатися новими спеціальними пропозиціями.

  • Знижка на нову колекцію на сайті helen-marlen.com

Зустрічайте літо стильно! Отримайте 5% знижки додатково на весняно-літню колекцію Helen Marlen із Visa. Знижка додається до існуючих акцій та надається з промокодом VISAPREMIUM під час оплати карткою Visa Platinum, Visa Signature або Visa Infinite на сайті helen-marlen.com

  • Знижка на хімчистку Unmomento

Час подбати про деталі! Отримайте 25% знижки на хімчистку текстильних виробів в Unmomento та безкоштовну доставку* з Visa. Знижка надається автоматично під час оплати карткою Visa Platinum, Visa Signature або Visa Infinite. Пропозиція доступна у Києві, Бучі та Вишневому.

*Послуги кур'єра надаються безкоштовно при сумі замовлення від 1 тис. грн.

  • Знижка на тренування із Fizmat

Тренуйтеся вдома! Отримайте 10% знижки на онлайн-тренування від Fizmat із Visa. Знижка надається з промокодом VISAFIZMAT під час оплати карткою Visa Platinum, Visa Signature або Visa Infinite на сайті fizmat.me.

Додатково промокод VISAFIZMAT надає 50% знижки на всі клубні картки FIZMAT до кінця карантину*. Знижка діє для карток на 3, 6 або 12 місяців у клубах Києва та Львова.

*Активація картки після карантину

Усі пропозиції діють з 11 травня по 10 червня 2020р.

Деталі – на сайті visa.com.ua

#РайффайзенHot