Новак Джокович та РБІ стають партнерами #3 | Raiffeisen Bank Aval Новак Джокович та РБІ стають партнерами #4 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Новак Джокович та РБІ стають партнерами #13 | Raiffeisen Bank Aval Новак Джокович та РБІ стають партнерами #14 | Raiffeisen Bank Aval Новак Джокович та РБІ стають партнерами #15 | Raiffeisen Bank Aval Новак Джокович та РБІ стають партнерами #16 | Raiffeisen Bank Aval Новак Джокович та РБІ стають партнерами #17 | Raiffeisen Bank Aval Новак Джокович та РБІ стають партнерами #18 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
19 Квітня 2021

Новак Джокович та РБІ стають партнерами

Сербський тенісист Новак Джокович та Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ, Відень) сьогодні оголосили про співпрацю. Джокович, який утримував позицію першої ракетки світу у тенісі рекордний час – 316 тижнів, стане амбасадором бренду РБІ та її дочірніх компаній у Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). Група Райффайзен також сприятиме розвитку нещодавно створеної Академії тенісу Новака Джоковича у Белграді.

«Для мене справжня честь стати амбасадором бренду Райффайзен та співпрацювати з Групою у дійсно важливому для мене проєкті – розвитку Академії тенісу в Белграді. РБІ допоможе мені підтримати молодих тенісистів у їхньому прагненні стати чемпіонами як на тенісному корті, так і поза ним. Сильна команда поряд зі мною суттєво вплинула на мою кар’єру. І я хочу створити таке саме середовище для майбутнього покоління тенісистів у моїй академії. Райффайзен є важливим партнером у цій справі, і ми разом будемо працювати над тим, аби розвивати теніс», – зауважив Новак Джокович.

«Ми пишаємось тим, що нашим амбасадором бренду стане Новак Джокович. Тим самим ми наголошуємо на нашому прагненні стати найбільш рекомендованим банком. Він є одним із найкращих, якщо не найуспішнішим, спортсменом у ЦСЄ. Розділяючи спільні цінності, ми вважаємо, що наше партнерство ідеальне», – відзначив Йоганн Штробль, голова правління РБІ.

Згідно з домовленостями, партнерство триватиме три роки із можливістю продовження. Окрім загальної підтримки академії, РБІ підтримуватиме участь молодих гравців у юнацьких турнірах. З іншого боку, окрім участі в рекламних роликах та активностях РБІ в соціальних мережах, пан Джокович братиме участь у вибраних заходах Групи. Нещодавно перший рекламний ролик було знято у Монте-Карло, резиденції Новака Джоковича, і через кілька днів буде представлений у країнах ЦСЄ.

Новак Джокович є переможцем 82 ATP-турнірів, серед них 18 турнірів Великого шлему. Він виграв усі чотири турніри Великого шлему, останній – дев'ятий – раз на Відкритому чемпіонаті Австралії в лютому. Джоковичу 33 роки, народився у Белграді, одружений і виховує двох дітей. Понад 7 мільйонів людей стежать за ним у Facebook, Instagram та Twitter.

Райффайзен Банк Аваль — найбільший український банк із іноземним капіталом, що працює на ринку з 1992 року.

Із жовтня 2005 р. банк є частиною іноземної банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (Австрія). Групі РБІ на кінець грудня 2020 р. належало 68,26% акцій Райффайзен Банку Аваль, ще 30% — Європейському банку реконструкції та розвитку.

Райффайзен Банк Аваль надає широкий перелік фінансових послуг 2,5 млн клієнтам через загальнонаціональну мережу, до якої входять 391 відділення та близько 1800 банкоматів по всій Україні, а також через мобільні додатки Raiffeisen Online та Raiffeisen Business Online.

#RaifNews