Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі
Ukr
29 Березня 2019

Райффайзен Банк Аваль підтримав KharkivMusicFest

Харків. 29 березня. – Харківська обласна дирекція Райффайзен Банку Аваль виступила партнером Міжнародного музичного фестивалю KharkivMusicFest, який вже третій рік поспіль наповнює весняний Харків класичною музикою.

На урочистому відкритті звучала музика Вольфганга Амадея Моцарта, адже саме цьому композитору присвячено цьогорічний фестиваль.

KharkivMusicFest включає в себе лекції, майстер-класи, флешмоби та чотири різножанрових концерти, в яких взяли участь музиканти з Австрії, Чехії, України, Польщі, Німеччини, Грузії, Франції, Румунії, Молдови та Італії.

Фестиваль відкрив новий майданчик KharkivMusicForum для спілкування між ініціаторами культурних проектів, культурними та музичними діячами, представниками державних органів культури та мистецтва, меценатами та культурними фондами, а також для AmadeusCamp – дитячого музичного табору, який передбачає знайомство та оволодіння азами гри на музичних інструментах.

Найважливішим пріоритетом KharkivMusicFest залишаються просвітницька та освітня складові.

Усі шанувальники класичної музики можуть завітати на фестиваль, що проходитиме до 7 квітня у залах Харківського національного академічного театру опери та балету та Харківської обласної філармонії.