Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #3 | Raiffeisen Bank Aval Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #4 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #13 | Raiffeisen Bank Aval Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #14 | Raiffeisen Bank Aval Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #15 | Raiffeisen Bank Aval Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #16 | Raiffeisen Bank Aval Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #17 | Raiffeisen Bank Aval Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень #18 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
18 Березня 2020

Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень

Оновлено 18 червня

Шановні клієнти!

Турбота про вас та наш персонал залишається головною у роботі Райффайзен Банку Аваль. Ми слідкуємо за розвитком ситуації та впроваджуємо додаткові заходи для попередження поширення коронавірусу.

Тут ви можете знайти відповіді на найчастіші питання з приводу ситуаціі.

Відділення та всі системи банку працюють, ми докладаємо додаткових зусиль для їхньої безперебійної роботи.

З 01.06.2020 року відділення Райффайзен Банку Аваль повертаються до стандартного режиму роботи з тимчасовим введенням перерви для проведення обов’язкових протиепідемічних заходів задля вашої безпеки.

Ми скасували обов’язковий попередній запис для міських відділень, обслуговування здійснюється за живою чергою.

Запис на обслуговування до відділення залишається доступним для приватних та бізнес-клієнтів через Інформаціний центр та Viber-chat за бажанням клієнта.

З 15.06.2020 року відділення АТ "Раййфайзен Банк Аваль", які територіально розміщені в Закарпатській, Рівненській, Волинській областях, а також Базове відділення м. Івано-Франківськ, повернулись до стандартного режиму роботи з обов`язковою перервою на обід для проведення обов’язкових протиепідемічних заходів.

Відвідувачам необхідно очікувати своєї черги на вулиці з дотриманням безпечної відстані не менш ніж 1,5-2 м один від одного.

Зверніть також увагу на обмеження кількості відвідувачів у приміщенні відділення: не більш ніж 3-5 осіб одночасно та на безпечній відстані 1,5-2 м один від одного.

Ви можете також помітити зміни у графіку роботи відділень – ми робимо додаткові технічні перерви для дезінфекції та провітрювань приміщень.

Ми турбуємося про здоров’я кожного і з 24 березня введено нові правила:

  • Вхід у відділення банку дозволяється лише у захисних масках, просимо вас обов’язково одягати захисні маски під час відвідування наших відділень.
  • Відвідувачі без захисної маски та з підвищеною температурою чи іншими ознаками респіраторної інфекції у відділення не допускаються.

Будь ласка, дотримуйтеся всіх превентивних заходів. Давайте разом подбаємо про себе та усіх, хто поряд!

Для мінімізації ваших візитів у відділення пропонуємо використовувати можливості обслуговування нашими дистанційними каналами:

Для приватних клієнтів – Raiffeisen Online. Якщо ви ще не зареєстровані, встановити додаток та зареєструватися можна онлайн, перейшовши за цим посиланням – https://www.aval.ua/privatnim-osobam/online-servisi/raiffeisen-online

Для бізнес-клієнтів – Raiffeisen Business Online: https://www.aval.ua/biznesu/onlajn-servisy/raiffeisen-online

Ми розраховуємо на ваші розуміння та підтримку.

Ваш Райффайзен Банк Аваль