Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі
18 Березня 2020

Важливо: повідомлення щодо зміни режиму роботи відділень

Оновлено 6 квітня

Шановні клієнти!

Турбота про вас та наш персонал залишається головною у роботі Райффайзен Банку Аваль. Ми слідкуємо за розвитком ситуації та впроваджуємо додаткові заходи для попередження поширення коронавірусу.

Тут ви можете знайти відповіді на найчастіші питання з приводу ситуаціі.

Відділення та всі системи банку працюють, ми докладаємо додаткових зусиль для їхньої безперебійної роботи.

Задля захисту клієнтів та персоналу із 30 березня в усіх відділеннях Райффайзен Банку Аваль вводиться особливий режим роботи відділень.

Обласні центри та міста Київ, Біла Церква, Калуш, Каменське, Кривий Ріг і Павлоград – відділення банку працюють із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 (перерва – 13:00-14:00) за попереднім записом через Інформаційний центр банку: 

Єдина спеціальна лінія для запису на візит у відділення –
0 800 501 900 (безкоштовно).

Зверніть увагу на перелік закритих відділень в обласних центрах – ознайомитися з переліком. Ви можете записатися у інше відділення міста.

У районних центрах (до 50 тис. населення) відділення працюють у понеділок, середу та п’ятницю у режимі «живої черги». Попередній запис непотрібний. Час їхньої роботи – з 9:00 до 15:00 із перервою з 12:00 до 13:00. Детальну інформацію ви можете перглянути за посиланням.

Відвідувачам необхідно очікувати своєї черги на вулиці з дотриманням безпечної відстані не менш ніж 1,5-2 м один від одного.

Зверніть також увагу на обмеження кількості відвідувачів у приміщенні відділення: не більш ніж 3-5 осіб одночасно та на безпечній відстані 1,5-2 м один від одного.

 Ви можете також помітити зміни у графіку роботи відділень – ми робимо додаткові технічні перерви для дезінфекції та провітрювань приміщень.

Ми турбуємося про здоров’я кожного і з 24 березня введено нові правила:

  • Вхід у відділення банку дозволяється лише у захисних масках, просимо вас обов’язково одягати захисні маски під час відвідування наших відділень.
  • Відвідувачі без захисної маски та з підвищеною температурою чи іншими ознаками респіраторної інфекції у відділення не допускаються.

Будь ласка, дотримуйтеся всіх превентивних заходів. Давайте разом подбаємо про себе та усіх, хто поряд!

Для мінімізації ваших візитів у відділення пропонуємо використовувати можливості обслуговування нашими дистанційними каналами:

Для приватних клієнтів – Raiffeisen Online. Якщо ви ще не зареєстровані, встановити додаток та зареєструватися можна онлайн, перейшовши за цим посиланням – https://www.aval.ua/privatnim-osobam/online-servisi/raiffeisen-online

Для бізнес-клієнтів – Raiffeisen Business Online: https://www.aval.ua/biznesu/onlajn-servisy/raiffeisen-online

Ми розраховуємо на ваші розуміння та підтримку.

Ваш Райффайзен Банк Аваль