Інтернет-банкінг “Raiffeisen Online”
Завантажити Завантажити
Ukr
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі

Захист даних

Інформаційна безпека - це захист інформації від широкого діапазону загроз з метою забезпечення безперервності бізнесу, мінімізації бізнес-ризику та отримання максимальної рентабельності інвестицій і бізнес-можливостей.

Головна
Порядок обробки персональних даних

У діяльності Банку застосовуються процедури обробки персональних даних, що враховують вимоги General Data Protection Regulation on the processing of personal data (Регламенту Європейського Парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 про захист фізичних осіб у зв'язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних, та про скасування Директиви 95/46/ЄС (GDPR).

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності містить загальну інформацію про обробку та забезпечення АТ «Райффайзен Банк Аваль» конфіденційності інформації у додатку «Raiffeisen Pay» та Мобільному додатку «Райффайзен Онлайн».


Банк знає наскільки важливою є конфіденційність інформації та безпека для клієнтів Банку.

Політика інформаційої безпеки Банку

Політика інформаційної безпеки АТ «Райффайзен Банк Аваль» регламентує функціонування системи управління інформаційною безпекою відповідно до законодавства України, з урахуванням вимог міжнародних та внутрішньодержавних платіжних систем та систем переказу коштів, а також нормативних документів Raiffeisen Bank International Group.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!