Перекази та Платежі #26 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #27 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Перекази та Платежі #36 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #37 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #38 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #39 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #40 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #41 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Грошові перекази та онлайн платежі

Перекази та платежі
В декілька кліків ви можете виконати перекази з картки на картку, погасити будь-який тип кредиту або сплатити інші види послуг
Перекази та Платежі | Raiffeisen Bank Aval
Перекази з картки на картку будь-якого банку
Погашення кредитних карток, вільні перекази та інше
Для власників платіжних карток
Переказати
Перекази та Платежі #2 | Raiffeisen Bank Aval
Перекази та Платежі #3 | Raiffeisen Bank Aval
Погасити кредит від Райфайзен Банку Аваль
Погашення готівкового кредиту, іпотечну позику та інші
Погасити кредит можна як за допомогою платіжної картки VISA/MasterCard, емітованою будь-яким українським або іноземним банком, у будь-якій валюті.
Оплата послуг онлайн
Користуючись цим сервісом, Ви маєте можливість швидко і зручно оплатити товари або послуги, здійснивши переказ коштів як з карти Райффайзен Банку Аваль, так і з карти будь-якого банку України.
Усі послуги
Грошові перекази
Термінові грошові перекази у різні частини світу та в межах України, а також перекази з поточних рахунків в гривні та іноземній валюті

Перекази іноземної валюти за кордон в межах Е-ліміту

Фізична особа-резидент може здійснювати валютні операції з переказу коштів за кордон в межах Е-ліміту протягом календарного року на загальну суму, що не має перевищувати в сукупності 100 000 євро ( в еквіваленті) включно. Користуйтеся послугою з переказу коштів за кордон в межах Е-ліміту для таких видів валютних операцій:

Перекази та Платежі #21 | Raiffeisen Bank Aval
з метою розміщення коштів на власних рахунках за межами України
Перекази та Платежі #22 | Raiffeisen Bank Aval
надання нерезиденту позики (поворотної фінансової допомоги) в іноземній валюті
Перекази та Платежі #23 | Raiffeisen Bank Aval
для інвестицій за кордон
Перекази та Платежі #24 | Raiffeisen Bank Aval
з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя
Інформація про послугу Грошові перекази без відкриття рахунку

Послуга відправлення та виплати переказів Western Union/Аваль-Експрес/Meest (тільки виплата) надається на умовах договору приєднання, яким є бланк на відправлення/отримання переказу за встановленою Western Union або Банком формою. Внесення змін та доповнень до бланка на відправлення/отримання переказу не є можливим.

Клієнт-ініціатор переказу має право відмовитися від договору до внесення коштів переказу до каси Банку.

Розмір витрат, які повинен сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки, міститься в Тарифах:

Western Union

Аваль-Експрес

Meest

Тарифи містять розмір витрат, який має сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки.

Позасудовий розгляд скарг клієнтів здійснюється шляхом розгляду Банком скарг та заяв клієнтів в порядку та у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Гарантійні фонди та компенсаційні схеми при отриманні клієнтом послуги (якщо сума переказу не зараховується на відкритий в Банку рахунок клієнта) законодавством України не передбачені.

 Послугу надає АТ «Райффайзен Банк Аваль», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88  ; адреса електронної пошти info@aval.ua ; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240). Скарги споживачів фінансових послуг приймаються у відділеннях Банку за адресамив телефонному режимі шляхом звернення споживачів до Інформаційного центру Банка за телефонами 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88, а також на електронну пошту шляхом направлення листів на електронні адреси info@aval.ua.

Інформація про послугу Оплата послуг онлайн

Послуга з  переказу безготівкових платежів на користь отримувачів за ініційованими держателями платіжних карток міжнародних платіжних систем Visa/MasterCard, емітованими  іншими ніж АТ «Райффайзен Банк Аваль» банками, надається на умовах договору приєднання, який укладається шляхом приймання (акцепту) клієнтом Публічної пропозиції (посилання для переходу на нову Публічну пропозицію ми надішлемо додатково). Внесення змін та доповнень до договору не є можливим.

Після введення клієнтом на сайті Банку всієї запитуваної інформації для здійснення переказу коштів (в т.ч. паролей), клієнт – ініціатор переказу не має можливості відмовитися від договору.

Позасудовий розгляд скарг клієнтів здійснюється шляхом розгляду Банком скарг та заяв клієнтів в порядку та у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб  гарантує клієнту відшкодування коштів за його рахунками, відкритими в українських банках

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк Аваль», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88  ; адреса електронної пошти info@aval.ua ; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240). Скарги споживачів фінансових послуг приймаються у відділеннях Банку за адресами, в телефонному режимі шляхом звернення споживачів до Інформаційного центру Банка за телефонами 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88, а також на електронну пошту шляхом направлення листів на електронні адреси info@aval.ua.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!