Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #4 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #5 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #14 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #15 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #16 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #17 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #18 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #19 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості

Запорукою лідерства на сучасному ринку є новітні технології та якісне обладнання.

Основні переваги

Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості | Raiffeisen Bank Aval
придбання нового та того, що був в експлуатації легкового та вантажного автотранспорту
Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #2 | Raiffeisen Bank Aval
придбання нової та що була в експлуатації мобільної сільськогосподарської техніки: комбайнів, тракторів, тощо
Інвестиційний кредит на купівлю авто / обладнання / нерухомості #3 | Raiffeisen Bank Aval
придбання обладнання нового й того, що було у використанні

Інформація про продукт

Надання Кредиту здійснюється на умовах Кредитного договору на строк, що передбачений Умовами кредиту.

Протягом дії Кредитного договору Клієнт має право ініціювати дострокове розірвання Кредитного договору, письмово повідомивши про це Кредитора у терміни, що передбачені Кредитним договором. Дострокове розірвання Кредитного договору за ініціативою Клієнта можливе виключно за умови відсутності будь-якої заборгованості Клієнта перед Банком за Кредитним договором.Зміни до Кредитного договору вносяться сторонами шляхом підписання Додаткової угоди до Кредитного договору.Відмова від Договору в односторонньому порядку не передбачена.

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк Аваль», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 044 490 88 88; 0 (800) 505-045; адреса електронної пошти info@aval.ua; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240).
Умови кредиту

Термін кредитування
від 6 місяців до 60 місяців
Відсоткова ставка
13,2-13,6%
Максимальний ліміт кредиту
37 300 000 грн.
Валюта кредиту
гривня
Разова комісія за надання кредиту
0,5-0,99%
Початковий внесок
від 20%
Забезпечення за кредитом:
майно, що придбане за кредитні кошти або інше ліквідне майно, депозит
Комісія за внесення змін до кредитного договору / договору забезпечення за ініціативою Клієнта

до 100 000 Євро включно (або еквівалент в іншій валюті)
500 грн
більше 100 000 Євро (або еквівалент в іншій валюті)
1000 грн
комісія за надання довідки про наявність кредиту
150 грн
комісія за дострокове розірвання Кредитного Договору
0 грн
Дистанційне обслуговуванняЗаощаджуйте свій час з використанням Кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та підписуйте всі документи без відвідування Відділення Банку. Детальніше за посиланням
Зверніть увагу
Кредит надається на умовах Кредитного договору у формі Невідновлювальної кредитної лінії. Проект Кредитного договору надається Клієнту на його вимогу.
На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).
Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.