Інформація для мешканців Криму | Raiffeisen Bank Aval Інформація для мешканців Криму #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Інформація для мешканців Криму #11 | Raiffeisen Bank Aval Інформація для мешканців Криму #12 | Raiffeisen Bank Aval Інформація для мешканців Криму #13 | Raiffeisen Bank Aval Інформація для мешканців Криму #14 | Raiffeisen Bank Aval Інформація для мешканців Криму #15 | Raiffeisen Bank Aval Інформація для мешканців Криму #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Головна

Інформація для мешканців Криму

Шановні клієнти! Дякуємо за плідну співпрацю з АТ “Райффайзен Банк Аваль”. Нажаль, ми більше не можемо здійснювати банківську діяльність на території Республіки Крим. Проте ми працюємо над ефективним вирішенням кожного вашого питання.

Зворотний зв’язок із мешканцями Криму

Звернення, надіслані поштою

Усі звернення, які надходять до Банку, детально розглядаються уповноваженим підрозділом Банку. Проте ми не можемо направляти поштою відповіді на звернення клієнтів з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, оскільки, як повідомляє офіційний сайт УДППЗ “Укрпошта”, приймання поштових відправлень в напрямку півострова Крим призупинено.

Онлайн-канали

На звернення, що надійшли на електронну адресу Банку [email protected] або через форму зворотнього зв’язку надаються лише загальнобанківські консультації. Надати через онлайн-канали інформацію щодо рахунку клієнта забороняє банківська таємниця.

Інформація по рахункам

Інформація по поточним (у т. ч. картковим) та депозитним рахункам, а також про залишок заборгованості по кредитам надається Клієнту після проведення повторної ідентифікації при особистому зверненні до відділення Банку або Інформаційого центру (лише для отримання інформації по картковому рахунку; для ідентифікації в телефонному режимі потрібно вказати номер платіжної карти або рахунку та слово-пароль). Для отримання інформації (у т. ч. довідки, копій договорів тощо) про заборгованість за кредитним договором, по якому тривалий час не здійснювалося погашення та право вимоги за яким було відступлено третій особі, Позичальнику необхідно звертатись безпосередньо до Нового кредитора.

Закриття рахунків

Закриття поточних (у т. ч. карткових) та депозитних рахунків, які були відкриті в Банку, здійснюється після проведення повторної ідентифікації Клієнтів при особистому зверненні до відділення Банку. Закриття рахунку без участі Клієнта проводиться Банком у разі відсутності будь-яких операцій по рахунку протягом 3-х років, відсутності залишку грошових коштів на рахунку коштів та несплаченої заборгованості.

Повторна ідентифікація клієнтів

Пунктом 1 постанови Правління Національного банку України №699 від 3 листопада 2014 року «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони "Крим"», далі – Постанова, передбачено, що для цілей застосування нормативно-правових актів Національного банку України особа, місцезнаходження якої (зареєстрована/постійно проживає) — на території вільної економічної зони “Крим” (далі – ВЕЗ «Крим»), прирівнюється до нерезидента.

З огляду на зазначене, керуючись ст. 64 Закону України «Про банки і банківську діяльність», ст. 9 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» та пп. 1,6 Постанови, Банк зупинив видаткові операції за Вашими рахунками до моменту здійснення повторної ідентифікації Вас як резидента або нерезидента України.

Щоб поновити здійснення Вами видаткових операцій, надайте в накоротші строки до будь-якого відділення Банку інформацію та документи для проведення повторної ідентифікації, у т.ч. документи про місце проживання (реєстрації).

Фізична особа, яка є внутрішньо переміщеною особою та отримала передбачену законодавством України довідку, що засвідчує її проживання на материковій частині України, є резидентом України. Довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (далі – Довідка) видається відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабміну України №509 від 1 жовтня 2014 року.

Вкладчикам Кримської РД Райффайзен Банку

У зв’язку із вступом в силу окремих законів Російської Федерації, зокрема Федерального Конституційного Закону «Про прийняття до Російської Федерації Республіки Крим та утворення у складі Російської Федерації нових суб’єктів — Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя» і Федерального Закону «Про особливості функціонування фінансової системи Республіки Крим і міста федерального значення Севастополя на перехідний період», АТ «Райффайзен Банк Аваль» як банківська установа, що здійснює свою діяльність у відповідності з законодавством України, не має юридичних підстав для свого подальшого функціонування та надання банківських послуг на території Республіки Крим.

Таким чином, АТ «Райффайзен Банк Аваль» і його відділення припиняють здійснення банківської діяльності на території Республіки Крим 15 квітня 2014 року.

Після вказаної дати, АТ «Райффайзен Банк Аваль» у Республіці Крим перестане здійснювати будь-які банківські операції.

У той же час, як підрозділ міжнародної банківської Групи Райффайзен, банк підтверджує повне і своєчасне виконання своїх зобов’язань перед вкладниками Криму.

Варіанти врегулювання питання отримання Вашого депозитного внеску в АТ «Райффайзен Банк Аваль»:

1. До закриття відділень банку в Республіці Крим
Зверніться до одного з працюючих відділень АТ «Райффайзен Банк Аваль» для отримання коштів, внесених на депозит, у відповідності з встановленою в банку процедурою. При достроковому знятті депозиту відсотки нараховуються/перераховуються у відповідності до умов укладених договорів.

2. Після закриття відділень банку в Республіці Крим
Зніміть належні Вам кошти за депозитами в будь-якому відділенні АТ «Райффайзен Банк Аваль» в інших регіонах України після попередньої заявки через Інформаційний центр банку за телефоном 0(800) 500 500.

3. Через заяву
Повернення депозитів здійснюється також шляхом подання вкладником письмової заяви встановленого зразка про перерахування належних грошових коштів на рахунок вкладника, що відкритий в іншому банку в валюті депозиту.

Усі платіжні карти, випущені Райффайзен Банком Аваль, є дійсними до завершення строку їхньої дії.

Звертаємо увагу, що позичальники не звільняються від виконання своїх зобов’язань перед АТ «Райффайзен Банк Аваль» відповідно до умов укладених договорів.

У разі виникнення питань та за необхідними консультаціями просимо звертатися за телефоном Інформаційного центру Райффайзен Банку Аваль 0 (800) 500 500.

Погашення кредитів фізичних осіб на території АР Крим

Закриття відділень Райффайзен Банку Аваль на території Криму не звільняє позичальників від виконання своїх зобов’язань перед Банком за укладеними кредитними договорами.

Щоб погасити кредитну заборгованість перед Банком, мешканцям Криму (відповідно до п.3 постанови Правління Національного банку України "Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим» від 3 листопада 2014 року N 699) потрібно:

1. Завітати до відділення будь-якого банку (крім РНКБ), що здійснює діяльність на території Криму, маючи з собою кредитний договір, паспорт (для фізичної особи) та ідентифікаційний номер/код ЄДРПОУ платника податків.

У зв’язку з запровадженими санкціями Євросоюзу та США стосовно банку «Российский национальный коммерческий банк» здійснювати перекази коштів в рахунок погашення кредитів необхідно у відділенні будь-якого іншого банку, розміщеного на території Криму.

2. Здійснити переказ грошових коштів у рублях РФ на рахунки Банку. У призначенні платежу вкажіть номер кредитного договору, номер кредитного рахунку, ідентифікаційний номер/код ЄДРПОУ платника податків.

При отриманні переказу в рублях РФ, Банк здійснюватиме продаж рублів РФ на Міжбанківському валютному ринку України за курсом, що склався на МВРУ на момент проведення операції. Еквівалент проданих рублів РФ зараховується у валюті кредиту в рахунок виконання зобов'язань позичальника за кредитним договором.

3. Отримані Банком кошти за зазначеними переказами будуть у першу чергу спрямовані на погашення основної суми боргу за кредитом. При отриманні від позичальника грошових коштів на рахунки Банку, Банк вважатиме, що позичальник погодився на погашення відповідної суми заборгованості перед Банком на зазначених вище умовах.






Вас може зацікавити:


відкрити рахунок в банку для соціальних виплат онлайн
, як оформити картку студентакак открыть банковскую карту онлайн, создать виртуальную банковскую картукарта окко, дитячі карточкизолотая карта visa, наличные без процентовяк зняти валюту з рахунку фоп, рахунок для бізнесупакеты услуг банк, інвойсингінтернет еквайринг для інтернет магазину, цены на торговый эквайрингусловия эквайринга, який курс долара на сьогодні

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!