Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Інтернет-банкінг Перекази та Платежі
Ukr
27 Березня 2019

Райффайзен Банк Аваль продовжує очолювати рейтинг надійності депозитів

Київ. 27 березня. — Райффайзен Банк Аваль укотре очолив «Рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів». Цього разу РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) склало вже двадцять четвертий такий рейтинг за результатами діяльності українських банків у 2018 році.

«Традиційно перше місце в рейтингу надійності банківських депозитів зайняв Райффайзен Банк Аваль, — зазначається у повідомленні рейтингового агентства. — За 2018 рік банк зменшив суму NPL на 40,64%, на початок 2019 року частка NPL в кредитному портфелі банку становила всього 9,65%, що в 5,7 разу менше від середньоринкового показника рівня NPL в банківському кредитному портфелі. 2018 рік банк закінчив з рекордним прибутком 5,088 млрд грн». Райффайзен Банк Аваль продемонстрував також рекордний показник рентабельності.

Коментуючи загальні підсумки 2018 року для банківської системи України, укладачі рейтингу характеризують рік як «період показового зростання».

Райффайзен Банк Аваль продовжує бути одним із лідерів на банківському ринку України за обсягом залучених коштів фізичних осіб, демонструючи позитивну динаміку, — на кінець 2018 року цей показник банку перевищив 23 млрд грн.

Детальнішу інформацію про переваги депозитів у Райффайзен Банку Аваль та додаткові можливості кожного з пропонованих вкладів розміщено на сайті банку.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» створено в Україні в жовтні 2010 року як дочірня структура європейської рейтингової компанії GPRC “StandardRating”. У квітні 2012 року НКЦПФР включила РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) в реєстр уповноважених рейтингових агентств.

Рейтинг надійності депозитів проводиться РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) щоквартально.